Tolga s’do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para të gjithëve: Mos ki merak ti se…

Tolgahan Sayisman ka realizuar filmin e tij të parë si producent me titull “Aynasiz Haluk”.

Mbrëmë në Turqi u mbajt premiera e këtij filmi ku Tolga kishte ftuar shumë personazhe të njohur të kinematografisë, aktori ishte i shoqëruar nga bashkëshortja Almeda dhe djali Efe.


Çifti dukej shumë elegant të veshur të dy me kostume teksa u ndalën para gazetarëve përpara premierës.

Almeda u shpreh se është shumë e lumtur për këtë arritje të bashkëshortit dhe se e ka ditur gjithmonë që ai kishte talent edhe si producent.

Në një moment gazetarët u ndalën tek Tolgahan dhe e pyetën për deklaratën që ai ka bërë para pak kohësh kur tha se nuk do të dëshironte të luante në të njëjtin film me Almedën.

Tolga e mohoi me shaka dhe tha se janë thashetheme, ndërsa Almeda duke qeshur ia ktheu se as ajo nuk pranon të luajë me të.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *