A është prishur miqësia mes Beniadës dhe Einxhel? Flet kjo e fundit

Einxhel dhe Beniada ishin dy ish banoret që brenda shtëpisë së “BBV” krijuan miqësi goxha të mirë.

Madje ato që nga fillimi e deri në fund të këtij ‘reality-show’, kanë qëndruar krahë njëra-tjetrës, por që nga dalja nga aty, ato nuk janë parë më bashkë.

Së fundi Einxhel ishte ajo e cila ishte e ftuar në RTV Ora, ku edhe ka shpalosur detaje rreth miqësisë me Beniadën, sipas saj ato nuk kanë numrin e njëra-tjetrës, dhe që ende nuk janë takuar me asnjëherë.

“Nuk jemi takuar akoma, kemi rastisur disa herë por nuk jemi takuar akoma, nuk ma ka numrin e telefonit prandaj, nuk ma ka numrin, kështu mora vesh, kjo ishte arsyeja që nuk kishim komunikuar, unë ja kisha thënë brenda në ditën e fundit që s’do ja jepja numri ne telefonit dhe me sa duket e ka marrë shumë për bazë atë gjë, më tha se do më merrte që në mëngjes përditë të më zgjonte dhe kisha frikë se mos e bënte me vërtet këtë gjë (qesh)”, u shpreh ajo.

Gjithashtu ajo tregoi që me Semin, Monikën dhe Arjolën janë takuar.

“Me Semin jam takuar, kemi kaluar goxha kohë, kemi qenë dhe në Kosovë, kemi ndjekur disa ditë, me pjesën tjetër kanë qenë takime sporadike, me Arjolën jam takuar dhe kemi qenë bashkë me vajzat e saj për darkë, takuam Monikën te ditëlindja”, shtoi ndër të tjera ajo./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.