E konfirmoi? Butrint Imeri në një lidhje të re dashurie

Butrint Imeri ka zgjuar dyshimet per nje lidhje te re dashurie, kjo pasi ai ka publikuar në Instastoryn e tij  foton e një çifti në momente intime.

Ndonëse ai nuk e zbuloi fytyrën e asnjërit ka të ngjarë që të jetë thjeshtë një foto e marrë nga Interneti.


Më pas Butrinti ka publikuar foton e Jack dhe Rose pa asnjë koment, nuk dihet arsyeja se pse Butrinti u bë papritur kaq romantik por në mediat sociale nisën aludimet.

Nuk përjashtohen mundësitë që përmes këtyre fotove, Butrinti të jetë duke paralajmëruar këngën e re apo ndoshta nje lidhje dashurie./panorama/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *