Lum Marina për burrin që ka, kështu e përgatitë iftarin Geti

Marinës duket se Geti i ndihmon shumë në punët e shëtpisë, ai është njëri nga rep-artistët më të komentuar.

Fjala është për Ghetto Geasy, ku çdo lëvizje e tij bëhet lajm në mediat rozë! Reperi është i martuar me moderatoren e njohur shqiptare, Marina Vjollca.


Së fundmi Marina ka publikuar disa video të reperit në rrjetin social Instagram ku shihet Geasy duke prerë mish, “Mungonte profesioni”, ishte mbishkrimi i moderatores.

Ndryshe kujtojmë që kënga e fundit e Ghetto Geasy ishte në bashkëpunim me Majk dhe titullohet “Ani nasht”./Orainfo/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *