Në rrjete sociale i reagojnë njëri-tjetrit por Fifi dhe Donald shfaqen së bashku

Një skeç i aktorit Donald Veshaj mbrëmë në emisionin e tij “Më lërë të flas” lidhur me Fifin bëri që të reagojë këngëtarja.

Reagimi u përcoll nga Fifi me mesazhin që ata do përballën në gjyq, ndërsa sot për këtë temë reagoi edhe Donaldi përmes disa “InstaStory”,megjithatë, në reagimin e Donaldit shihet se dyshja janë në të njëjtin vend.


“Tani jam zgjuar dhe tani po shikoj këto komentet në Instagram në lidhje me skeçin që e kam bërë, nuk e kuptoj Fifin tha që do të ndjeki anën ligjore edhe unë jam gati, do bëj gati avokatët e mi dhe ta ndjeki anën ligjore, po edhe unë jam gati, e pres në gjyq”, tha Donaldi

Kujtojmë se Fifi e përkrahu Donaldin mjaft shumë në finalen e “BBV” dhe ata kanë një miqësi të mirë. /Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *