Si vajzë e re/ Manjola Nallbani ua merr në kthesë vajzave të reja me format trupore

Vera për Manjola Nallbanin ka mbërritur dhe këtë e provojnë fotot e fundit të publikuara. Këngëtarja ka ndarë fotot me bikini ku çfarë bie në sy menjëherë janë format tejet elegante dhe seksit të saj.Manjola ka pozuar me bikinit ngjyrë blu, syzet e diellit dhe kapelet në kokë në një vend plot diell si Dubai.

“Plazh, prill 2022”, ka shkruar Nallbani krah fotove ku pamjet flasin vet dhe nuk lënë vend për shumë komente.Kjo nuk është hera e parë që Manjola merr vëmendjen për shkak të formave dhe linjave të saj. Këngëtarja ka provuar se mosha është vetëm një numër dhe tek ajo sensi i kohës ka humbur tashmë.Manjola Nallbani lë në hije gocat e reja me super trupin e sajManjola Nallbani ka lindur me 3 Gusht 1969, ëkshtu që mund ta bëni mirë vetë llogari sa vjece është dhe pse duket ende si gocë e re.Ajo është mêsuese e solo këndimit në akademinë e arteve Ka mbaruar fakultetin e arteve tê muzikës dega Solo Këndim në akademinë e arteve ku dhe punon tani.Edhe pse jo shumë aktive me projekte të reja muzikore kohët e fundit, Manjola mbetet një nga këngëtaret më të dashura kudo nga gjithë shqiptarët anëmbanë botës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *