Dafina Zeqiri po e lut zotin ta ruaj këtë mashkull dhe nuk është Dj Geek

Dafina Zeqiri është ndër emrat më të preferuar në estraden muzikore shqiptare.

Ajo arrinë të marrë vëmendje në secilen paraqitje dhe secilin postim që bën në rrjetet sociale.


Dafina është ndër këngëtaret e pakta që bashkëpunon tash e një kohë të gjatë më të njejtit bashkëpuntor.

Njëri nga ta është edhe menaxheri i saj një foto të të cilit e ka ndarë së fundi këngëtarja duke shkruar “zot ruje menaxherin”./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *