Kjo bukuroshe është motra e Fifit

Fifi nuk rresht së qeni në qendër të vëmendjes, herë me krijimtarinë e saj muzikore, e herë me jetën private.

Këngëtarja e hitit “Marova” nuk i ka kursyer rrëfimet rreth jetës private derisa ishte në “BBV”.


Fifi, disa herë ka folur edhe për marrëdhënien e saj të mrekullueshme me motrën e saj, Yllkën.

Yllka pos një motër e dashur dhe e pashme, është edhe mbështetëse tejet e madhe e karrierës së Fifit./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *