Merret vesh se kush po e shoqëron Beatrix në shtratin e gjumit

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i diskutuar në mediat online.

Madje, kjo ka bërë që ajo disa herë të reagojë, për fjalët ofenduese që vazhdimisht po pranon nga ndjekësit e ndryshëm.


Mllefi ndaj saj u shtua që kur ajo brenda shtëpisë së Big brother Vip, krijoi një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj.

Lidhja e tyre nuk zgjati jashtë, duke aluduar kështu se romanca e tyre ishte sa për lojë por, Beatrix e ka vuajtur shumë ndarjen nga Donaldi, pasi vetë ka pranuar se e ka pëlqyer shumë.

Tani, ajo po e vazhdon jetën e saj krah familjes së saj dhe është qeni i saj “Bella” që e shoqëron atë gjithkund, madje edhe në shtratin e gjumit./ORAinfo/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *