Edi me foto mahnitëse krah babait dhe vëllaut të vogël

Eduard Kuci ishte ndër konkurrentët më të përfolur të sezonit të ri të ‘Përputhen’.

Megjithëse nuk i zgjati dhe u largua dy herë nga emisioni.


Ai ka një vëlla të vogël me të cilin shpesh sjell foto e video.

Por së fundmi ka zgjedhur që të sjell një foto krah babait e vëllaut dhe po duken familje e mrekullueshme./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *