Ja çfarë po bëjn për Beatrixen ata që e duan

Këngëtarja Beatrix Ramosaj muajt e fundit ka kaluar një periudhë me shumë turbulenca emocionale.

Hyrja në “Big Brother VIP Albania” e vendosi në qendër të vëmendjes, por edhe i dhuroj shumë kokëqarje.


Lidhja e saj me Donald Veshaj, ka shkaktuar “tërmet” në medien rozë dhe një valë të tërë komentesh që e kanë trazuar këngëtaren dhe familjen e saj.

Pas një video të para disa ditësh ku këngëtarja shfaqej duke qarë e duke u lutur që ta lënë të qetë, më në fund ajo shfaqet me buzëqeshje të ëmbël në fytyrë.

Urojmë që kjo lumturi të zgjasë përgjithmonë, kjo është lutja e atyre që e duan vërtet këngëtaren./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *