Me grim apo pa grim, Dafina Zeqiri nuk frikësohet të shfaqet në çdo formë

Dafina Zeqiri është një nga artistet që vlerësohet për çiltërsinë e saj.

Plotë jetë, këngëtarja preferohet duke filluar nga personat e rinjë deri tek ata më në moshë.


Me stilin e saj të veçantë ajo numëron mbi një milion ndjekës në Instagram ku është aktive me imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Se fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga paraqitje e saj para dhe pas grimit, gjë të cilën rrallë ndonjë nga VIP-at e estradës që e bënë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *