Njomza për vetën bën grim interesant

Njomza gjithmonë përmendet për duart e arta që ka.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke bërë postime nga më të ndryshmet, ku aty këtu ndan edhe punën që bën.


Me duart e arta që ka, vajza e Shyhrete Behlulit bën ndryshime të shumta tek shumë femra.

Këtë herë, derisa ndau një imazh të vetës, Njomza shihet tejet e bukur dhe shkëlqen./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *