Përparim Rama takohet me Dua Lipën në Londër

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama ka shkuar në Londër bashkë me familjen e tij.

Ai bashkë me gruan dhe vajzën morën pjesë në koncert të yllit shqiptar me famë botërore, Dua Lipa.


Ishte gruaja e tij, ajo e cila tregoi se e kanë parë nga afër Duan, duke shkrepur një foto me të.

“Arra takoi idollin e saj”, kishte shkruar ajo në postim./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *