Zi e madhe/ Gjendet i pajètë në shtëpi djali, i politikanit të njohur

Djali i ish-ministrit të Brendshëm grek, Argyris Dinopolus, është gjetur i v dekur në rrethana ene të paqarta në banesën e tij në Exarchia.

Djali i politikanit, Vassilios-Spyrido u gjet i pajetë mesditën e djeshme në banesë. Sipas informacioneve, familjarët ishin shqetësuar për të pasi prej orësh nuk i përgjigjej telefonatave, ndërsa këtë pasdite, babai i djalit, pra politikani, ka shpërthyer me forcë banesën ku qëndronte i biri dhe e ka gjetur atë pa shenja jete.


Paraprakisht dyshohet se vde kja ka ardhur nga rrugë natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhu ne në trupin e 33-vjeçarit.

Vlen të përmendet se i riu vuante nga diabeti dhe pranë trupit i janë gjetur pilulat për trajtimin e sëmundjes, shkruajnë mediat.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *