Ada e ‘Përputhen’ tregon ndërhyrjet e radhës, ja si duket ajo

Ada ishte ndër konkurrentet më të përfolura të edicionit të 3 të përputhen.

Ajo u komentua për shumë për format perfekte trupore.


Por ish konkurrentja e Përputhen u komentua shumë edhe për ndërhyrjet e shumta estetike.

Si duket Ada nuk i ka aspak kompleks këto ndërhyrje pasi në postimet e fundit ajo tregoi hapur se po mbushte mollëzat dhe zgjati flokët./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *