Fifi mahnitëse në komplete kaq të bukura

Fifi po mahnit me pamjen në secilën paraqitje.

Këngëtaren duket se e ka zbukuruar dashuria edhe më shumë.


Me të dashurin Adisin ajo sjell pamje të shumta nga përditshmëria.

Së fundmi publikoi një foto në komplete të bardha dhe po duket kaq zonjë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *