Kështu e shijon Antonela jetën e natës

Jo vetëm në Përputhen, Antonela ishtë shumë e komentuar edhe sa ishte pjesë e Big Brother Vip.

Ajo merr vëmendje në secilën paraqitje.


Shpesh ajo ndanë imazhe nga më të ndryshmet nga përditshmëria e saj.

Së fundi ajo ka ndarë një story nga një klub nate dhe sic mund ta shihni ajo po e shijon në maksimum jetën e natës./InfKosova/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *