Loredana shfaqet në krahët e Neymar, dalin pamjet!

Ajo është njëra nga personazhet më të përfolura.

Reperja kosovare me famë në Zvicër, Loredana, ka bërë të ditur se është takuar me futbollistin Neymar, i cili luan për klubin francez Paris Saint-Germain.


Ajo e ka publikuar një story në rrjetin social Instagram në të cilën shihet se Neymar dhe ajo bëjnë fotografi bashkë.

Ata shihen se janë një vend të mbyllur por nuk bëhet e ditur se ky, mbrapa tyre është një veturë ngjyrë e verdhë derisa ata i realizojnë fotografitë, transmeton KlanKosova.tv.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *