Bora Zemani, vazhdon të jetë emër tejet i komentuar.

Ajo është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun, pasi çdo mbrëmje ajo është në ekran ku udhëheqë një emision të dashurisë.


Bora, gjithmonë është përfolur për jetën e saj profesionale, por edhe atë private, ajo është një femër shumë e bukur dhe kujdeset gjithmonë për vetën e saj.

Madje, ajo shpesh bon ndryshim në lukun e saj, shikoni se si është dukur ajo dikur me flokë të shkurta./ORAinfo/