Mevlani rikthehet në studio, ja me çfarë e priti Filloreta

Pas një pauze të shkurtër Mevlani është rikthyer në studion e Për’puthen, por kësaj radhe ka qenë Filloreta ajo e cila e ka surprizuar.

Që në nisje të programit Filloreta solli në studio çokollata për Mevlanin dhe opinionistin Arjan Konomin.


Ajo solli çokollata nga Zvicra duke i surprizuar ata.

Njëkohësisht solli pozitivitet në studio sidomos në marrëdhënien me Mevlanin.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *