Pse qau Ronela Hajati para Eurovizionit – Këngëtarja tregon arsyen

Edhe pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e Eurovisionit, ku Shqipëria do të përfaqësohet nga Ronela Hajati, kjo e fundit ka ngjallur shumë reagime për veshjen e saj, por edhe për situata të ndryshme dhe reagimet e saj.

Edhe pak ditë na ndajnë nga gjysmëfinalja e Eurovisionit, ku Shqipëria do të përfaqësohet nga Ronela Hajati.


Kjo e fundit ka ngjallur shumë reagime për veshjen e saj, por edhe për situata të ndryshme dhe reagimet e saj.

Së fundmi, Ronela ka folur për foton e publikuar pak ditë më parë, ku u shfaq duke qarë, ajo e ka konsideruar si një moment dobësie, pasi ka momente që ndihet vetëm.

“Jemi njerëz të gjithë, sido që shfaqemi në kamera, edhe burrat më fortë kanë momentet e dobëta, jo më unë, që kam momente që ndihem vetëm, është personale gjëja, nuk ka si shëndeti, vjen para të gjithave jam vajzë e fortë, i them vetes do të rregullohen të gjitha.

Profesioni ynë është më i gjykuari, pavarësisht se i bëj këngët për njerëzit që t’i pëlqejnë, ndryshe ne nuk do të ekzistonim”, tha Ronela për “Goca dhe Gra”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *