Sindi e Përputhen tregon mesazhet që merr nga ndjeksit

Ish konkurrentja e Përputhen Sindi Loci ka nisur të jëtoj në Prishtinë.

Lajmin e bëri të ditur vet ajo nëpër intervista të ndryshme për mëdiat në Kosove, ajo bëri të ditur se këtu ka nisur punën për një emision dashurie.


Ajo së fundi ka ndarë një story në rrjetin e saj Instagram në të cilen shkroi “Ja cfare dashurishë kam”.

Si duket ajo merr vetëm dashuri dhe fjalë të ëmbla nga ndjeksit e saj./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *