Donaldi n’mes dy zjarreve. Nuk e di cilën e dashuron

Beatrix Ramosaj është ndër më të komentuarat në media dhe rrjetet sociale.Që nga dalja nga Big Brother, Beatrix është përballur më sërë kritikash për lidhjen e saj me Donaldin.

Ajo para disa ditësh publikoi një video ku fliste për bullizimin që i është bërë gjatë kohës së fundit.Po ashtu ajo ka paralajmëruar padi ndaj të gjithë atyre që e bullizojnë tash e tutje.


E për këtë temë ka folur së fundi në emisionin e tij edhe Donaldi.Ai ka ironizuar më atë që bëjnë komente të tilla duke i quajtur edhe si filozofë.

Kjo është marrë nga fansat si përkrahje ndaj Trixës, duke i kërkuar që të mos i dëgjojë të tjerët.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *