Donaldi përsëri nuk e di cilën dashuron

Beatrix Ramosaj është ndër më të komentuarat në media dhe rrjetet sociale, që nga dalja nga Big Brother, Beatrix është përballur më sërë kritikash për lidhjen e saj me Donaldin.

Ajo para disa ditësh publikoi një video ku fliste për bu.llizimin që i është bërë gjatë kohës së fundit.


Po ashtu ajo ka paralajmëruar padi ndaj të gjithë atyre që e bu.llizojnë tash e tutje, e për këtë temë ka folur së fundi në emisionin e tij edhe Donaldi.

Ai ka ironizuar më atë që bëjnë komente të tilla duke i quajtur edhe si filozofë, kjo është marrë nga fansat si përkrahje ndaj Trixës, duke i kërkuar që të mos i dëgjojë të tjerët.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *