Shkurte Gashi, është personazh shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo vazhdon ta kënaqë audiencën e saj me shumë hite dhe me muzikën e saj live.


Duke qenë se është shumë e angazhuar në profesionin e saj, ajo ka pak kohë për jetën e saj private dhe familjen e saj.

Së fundmi ajo ka pozuar krah burrit dhe djalit të saj, ku gjithë vëmendjen merr veshja e tyre e njëjtë, sa shumë iu ka rritur djali këngëtares./ORAinfo/