Çfarë reagimi bën Naimi kur meshkujt n’ rrugë ia kqyrin gruan

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet e përfolura dhe të suksesshëm shqiptarë të cilët ndiqen me mijëra fansat në rrjetet sociale.

Dyshja janë pothuajse në çdo aktivitet së bashku, shkruan “Kosovarja”.


Së fundi, ka qenë Mihrija ajo që ka postuar disa fotografi derisa ka qenë duke lëvizur në një turmë njerëzish ku i pranishëm ishte edhe partneri i saj, Naimi.

Në disa prej pamjeve shihet ku këngëtarja ka marë vëmendjen e meshkujve të cilët janë ‘kapur’ duke e shikuar atë.

 

Kështu stili i saj dhe shfaqja e saj në formë të mirë gjithnjë bënë që të komentohet.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *