Me këtë veshje Mihrije Braha tërheq vëmendjen e meshkujve, reagimi i Naimit i papritur!

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare.


Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet duke ecur në publik.

E veshur me shumë stil, ajo ka tërhequr vëmendjen edhe të meshkujve.

E ajo që bie në sy është reagimi i Naimit kur i sheh të rinjtë duke ja shikuar gruan, Mihrijen. /ORA

Shiko foto:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *