Adrola Dushi flet hapur rreth mardhënies së saj me Capital-T

Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura të showbizit shqiptar, e cila gjithmonë ka tërhequr vëmendjen.

Ditën e djeshme ajo ka qënë e ftuar në emisonin“Why Not” nga Roza Lati.


Ajo ka komentuar disa nga personazhet e njohur  sic eshte Capital-T duke mos zbuluar shumë detaje rreth mardhënies së saj me këngëtarin me të cilin u përfol se ishte në një mardhënie dashurie.

Ajo u shpreh: “Capital T- është super artist, punon dhe e do shumë punën e tij,meriton duartrokitje shumë të madhe” ka treguar ajo./syri.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *