Do qeshni me lot/ Çoi qenin për ta qethur, gruaja vë duart në kokë kur shkoi për ta marrë

Një grua është befasuar me “look”-un e qenit të saj, pasi e çoi për ta qethur. “Unë shkova të marr qenin, dhe vura re që diçka nuk shkonte.Stafi më tha se qeni im nuk ishte dhe aq fans i gërshërës”, shprehet gruaja.

“Nuk u ankuan, por dukej nga pamja e tyre që s’ishin fare të kënaqur.Qeni ua kishte nxirrë jetën. Ndaj qe qethën aq sa mundën dhe e lanë”, shton ajo. Me shaka, ajo postoi fotot e qenit me pamjen e re në rrjetet sociale, duke shkaktuar shumë të qeshura.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *