Ja kush e dërgoj Arta Nitaj për pushime në ishullin privat të Bill Gates

Modelja kosovare Arta Nitaj, ka njoftuar fansat përmes disa fotografive dhe videove të publikuara në llogarinë e saj instagram se po i kalon pushimet në ishullin privat të Bill Gates.

Mjaftoj një etiketim i këtij vendit që të gjitha mediat sociale të shkruajnë rreth këtij pushimi, shkruan InfoKosova.


Në këto fotografi bukuroshja shihet se po ia kalon mjaftë mirë ku edhe po merr ngjyrë të bukur të trupit.

Po shume nga pyetjet e fansave ishin se kush e dërgoj modelen për pushime në ishullin privat të Bill Gates.

Sigurisht se përgjigja është shumë e thjesht.

Puna e saj e pandalshme e modelingut!/InfoKosova/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *