Nora Istrefi sapo e pranoi që inspirohet nga kjo këngëtare shqiptare

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare me një karrierë mbi 10 vjeçare, por nga familja Istrefi kemi dhe një tjetër talent dhe ajo është Era Istrefi.

Ndonëse Nora e ka nisur më përpara karrierën e saj muzikore, Era preku majat e muzikës botërore me këngën “Bon Bon” si dhe me këngën “Live it up” të botërorit 2018.


Por së fundmi Era ka postuar një foto ku paralajmëron se këngë të reja do të vijnë së shpejti dhe nuk ka munguar komentet e motrës së saj, Nora Istrefi.

“Inspo i të gjithave je zemër”, shkruan Nora në këtë postim të Erës duke përfshirë këtu edhe veten e saj, dikur ishte Era që inspirohej nga Nora ndërsa tani ndodh e kundërta./Kryefjala/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *