Dikush mori shtëpi, emision e reklama, por a e dini çfarë fitoi Fifi nga Big Brother

Fifi ka nisur sot një bashkëbisedim me fansat dhe ndjekësit e saj, sigurisht pyetjet për lidhjen e re me Adisin dhe eksperiencën në BBV, janë më të shpeshtat.Një prej fansave e pyet nëse do rikthehej në BBV, po të fillonte sërish dhe këngëtarja pranon se do e bënte prap si eksperiencë.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

“Nëse do ishte e mundur me u kthy në kohë absolutisht do e bëja prap si eksperiencë  normalisht ndryshe, por do e bëja sepse kjo eksperiencë m’boni me gjet atë që unë po e kërkoja me vite të tëra dashninë”, shkroi ajo.Ndërsa për takimin e parë dhe njohjen me Adisin, Fifi tregoi se gjithçka ndodhi shumë pak ditë pasi doli nga BBV.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni fotot:


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *