Ka një gjë këtu/ Mevlani në një lidhje me këngëtaren e njohur shqiptare?

Javë më parë u shfaqën në një fotografi të përbashkët. Kjo mjaftoi që të dyshohet sa i përket një kënge mes Mevlanit dhe Albulena Ukajt.Por, dy këngëtarët, nuk po i ndahen njëri tjetrit. Në një fotografi të fundit, ata shihen edhe më të afërt, duke pozuar si çift. E ndërlidhur vetëm me projekte muzikore për të cilat duhet vëmendja e publikut apo më shumë?

Fansat në komentet e seilit prej dyshes në profilet e tyre janë të bindur se mes Mevlanit dhe Albulenës ka dicka më shumë sesa një bashkëpunim, ata janë të bindur se dyshja po shijon një romancë mes tyre.Albulena Ukaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Albulena filloi të merrej me muzikë prej kur ishte e vogël. Ajo është nga Prizreni dhe prej kohësh jeton në Zvicër.Përsa i përket Mevlanit, ai u bë i njohur sezonin e vjetshëm të Përputhen, ku e shfrytëzoi më së miri famën që mori prej këtij emisioni përsa i përket karrierës së këngëtar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *