Semi Jaupaj bie në grackën e “Piranjave”

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç denoncimeve dhe nxjerrjes se gjerave ne pah ka edhe rubrikën gazmore atë të “Kamerës së Fshehtë”, ku këtë herë personazhi i radhës që bie në grackë është këngëtarja Semi Japupaj.

Për të futur në grackë Semin është bërë bashkëpunëtor i “lojës” shoku i saj i ngushtë Marsidi dhe një kompani abazhurësh, e cila kërkon ta bëjë imazh të sajin.


Semi e cila fillimisht është skeptike për këtë lloj të ri “pune”, ndryshon shumë shpejt mendim kur kupton se mund të fitojë goxha para.

Këtu nis e gjithë “malorja” e Semit, pasi punëdhënësi është një njeri mjaft i fiksuar nga Covid, aq sa në prezantimin e para mban në fytyrë dy maska  si dhe dorezat plastike.

Por nuk mbaron me kaq, “loja” nxehet edhe më shumë kur në skenë hyn motra “histerike” e pronarit të kompanisë. /abcnews.al/

Si do të shkojnë “punësimi” i Semit, ju ftojmë të ndiqni videon.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *