Bashkim Saiti në lidhje të re dashurie?

Bashkim Saiti ka qenë pjesë e emisionit të dashurisë “Përputhen”, ku nga atje doli çift me Alvisa Qarrin, nuk shkoi gjatë dhe u ndanë.

Bashkimi nuk po qëndron stabil në një vend, por po viziton vende të ndryshme të Kosovës dhe Shqipërisë.


Në formë shakaje apo jo, Bashkimi iu përgjigjë një pyetje të një ndjeksi të tij i cili ishte nga Tetova dhe e pyeti për nuse nga ky vend.

“Për të gjetë nuse”, ishte pyetja e ndejksit, ndërsa Bashkimi iu përgjigj:

” Po në Tetovë kismet mu martu”.

Ndoshta Bashkimi është në njohje me ndonjë vajzë nga Tetova, apo ndoshta e tha me shaka mbetet të shihet./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *