Dalin pamjet ekskluzive nga dasma e Robin Krasniqit dhe Marigonës

Episoda e tretë e emisionit “Mirage” vjen me intervista dhe materiale të reja.

Dasma e çiftit Robin Krasniqit dhe Marigonës ishte krye tema e kësaj jave.


Ekipi i emisionit “Mirage”, ishte pjesë e dasmës ku për shikuesit e saj ju sjell videon ekskluzive nga dasma.

Ndërsa prapaskenat dhe shumëçka tjetër mund ti ndiqni ne materialin më poshtë:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *