Genta e poston burrin e saj në këtë gjendje

Genta Ismajli, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur, ajo është një personazh që vazhdimisht prodhon lajm dhe gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Ani pse ka pak kohë që është bërë nënë e dy binjakëve, Genta duket se shpejtë do t”i kthehet muzikës.

Këtë gjë e ka konfirmuar duke postuar foto nga studio e muzikore, e me vete e ka marrë edhe bashkëshortin e saj, Ustah.

Shikoni se në çfarë gjendje e ka postuar./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published.