Habit Beatrix, kështu e uron Sabianin për ditëlindje

Beatrix Ramosaj dhe Sabian Medini kanë qenë pjesë e spektaklit me të madh në Kosovë dhe Shqipëri, “Big Brother Vip”.

Situata nga më të ndryshmet ndodhën në këtë spektakël, ku disa u bënë miq brenda shtëpisë, e disa të tjerë prishën miqësinë e tyre me të hyrë në këtë shtëpi.


Sabiani dhe Trixa kanë qenë miq brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj e vazhdojnë të kenë një shoqëri të shëndoshë.

Sabian sot feston ditëlindjen e tij, dhe s’kishte si të mungonte edhe një urim nga Trixa, e cila u kujdes t’ia dedikoi atij disa fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun më të mirë në botë Bushi jonë!

Paç vetëm gëzime në jet bashkë me familjen! Të duam shumë !”- ka shkruar Trixa./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *