‘I pasur me ty dashuri’, Shpati poston foto duke puthur bashkëshorten

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë një nga ciftet më të përfolura të show biz-it.

Sidomos me ardhjen në jetë të Roelit, fëmijët së tyre të parë.


Shpati nuk po i kursen dedikimet e ëmbla për bashkëshorten.

”I pasur me ty dashuri” shkroi Shpati në foto me Selvijen derisa kjo e fundit e ripostoi duke shkruajtur ”Mbreti im ti”./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *