Kështu duket Beniada pa pikë grimi

Beniada Nishani tashmë nuk është emer i panjohur për shqiptarët.

Kjo pasi modelja na vije ndërmend sapo të përmendet Big Brother VIP Albania 1.


E dashur, pozitive e cdo here e buzëqeshur Beniada fitoi trofeun e saj në BBV (zemrat e mijëra shikuesve).

Së fundi modelja ka postuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet tërsisht pa grim dhe po duket kaq bukur./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *