Pas binjakëve vjen një tjetër lajm nga Genta Ismaili

Pak muaj pasi solli në jetë binjakët e saj, Genta Ismaili ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video nga studio duke zbuluar se po sjellë një këngë e re për publikun shqiptar.


Këngëtarja nuk ka dashur të japë shumë detaje por mesa duket tani do t’i rikthehet fuqishëm muzikës.

Kujtojmë që ajo dhe partneri i saj Usta janë tashmë prindër të një djali dhe një vajze.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *