Sic e ka bërë nëna/ Ja si duket Bora Zemani pa tualet

Bora Zemani, është një prej moderatoret më të komentuara pas lidhjes së saj të dashurisë, me aktorin e njohur, Donald Veshaj, i cili mori pjesë në Big Brother Vip.Dyshja në fjalë kishin përjetuar një romancë të gjatë bashkë, por që për shkak të disa problemeve ata u ndanë, por kohët e fundit po ëprflitet vazhdimisht për një rikthim mes tyre.

Kujtojmë se Bora dhe Donaldi janë dy nga emrat më të përmendur në shoubizin tonë dhe jo vetëm sidomos që nga tetori i vitit të kaluar, kur aktori u fut në BBV.Historia e tij i bëri për vetë shqiptarët duke zgjuar një interes të paparë dhe sa herë që ka lajem për ata dy, interesi është i lartë.Tani, Bora po jeton suksesin e saj me emisionin “Përputhen”, duke lënë jetën e saj private jashtë syrit të mediave. Së fundmi Bora ka publikuar një imazh sapo ka dal nga dushi.Vetëm ujë e sapun, ja si duket në të vërtetë Bora Zemani pa pikë grimi në fytyrë (foto)Pa pikë grimi dhe e mbështjellë vetëm me peshqir, Bora shfaqet super joshëse. Bora na “zhgënjeu”, pasi kështu origjinale qenka akoma edhe më e bukur sesa me grim e makijazh në fytyrë.


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *