Endri Prifti lë pa fjalë me deklaratën/ Flas me UFO-t dhe shkoj në vendet më të këqija që…

Endri Prifti, një nga artistët më të preferuar nga publiku shqiptar vazhdon të jetë kryeqendra e vëmendjes për të disatën javë radhazi.Pas mosmarrëveshjeve të shumta me ish-bashkëshorten të cilat u bënë publike, së fundmi Endri ka folur edhe për një anë tjetër tijën, në emisionin e moderatores Ester Bylyku, në ‘Glamour Zone’ TV ORA.I pyetur nga Ester, se cila është ç menduria më e madhe që ka bërë, Endri përgjigjet:

‘Jam i vërtetë, nuk i trembem të tregoj te vërtetën.A buzoj shumë, rri me ditë pa gjumë, bredh posht e lart në vendet më të këqia që mund të ekzistojnë, në ato që ty s’ta merr mendja. Ose flas edhe me UFO-t ‘.Kujtojmë se prej disa javësh këngëtari i njohur ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një denon cimi që ka bërë në “STOP” ndaj ish-bashkëshortes.Endri pretendon se ajo i ka marrë shtëpinë pa të drejtë, pasi pagesën me këste e ka bërë ky për vite të tëra dhe bëhet fjalë për te 70 mijë euro.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *