I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç përgjigjen

Donald Veshaj është një ndër aktorët më të komentuar.

Jeta e tij private ka bërë që ai të jetë çdo herë në qendër të mediave rozë.


Ai ka hedhur poshtë zërat mbrëmje në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie.

I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha se për të e di e gjithë Shqipëria që ai është vetëm.

“Jo, jo.

Jam vetëm, realisht jam vetëm, për mua e di gjithë Shqipëria që jam vetëm”.

Kjo përgjigje vjen pas spekulimeve që është ndarë me Bora Zemani, si dhe ndarjes me Beatrix Ramosaj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *