Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë

Në fillim të kësaj jave u mbajt dasma e Robinit dhe Marigonës.

Ekipi i emisionit “Mirage” solli pamje nga dasma e çiftit.


Në dasmë u panë shumë mysafirë, prej tyre edhe fytyra të njohura publike.

Ndër ta ishte edhe reperi Gold Ag, ku për “Mirage” tregoi se si e uroi çiftin për martesën.

Po ashtu ai i bëri edhe një surprizë Robinit, ku motra e Robinit e kishte thirr ne telefon duke i thene se “haxhia e ka plan me te thirr ne dasem, a bene mos me ardh si i ftuar po me ardh si surpriz”.

Gold Ag u shfaq ne dasem duke kenduar nje pjese te kenges dhe ne kete menyre e befasoj Robinin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *