Nga ndërhyrjet e shumta, Violeta nuk po njihet më

Violetë Kukaj, ka qenë dhe do të mbetet njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo gjithmonë ka ditur të sjellë këngë shumë të pëlqyeshme të cilat i kanë rezistuar kohës.


Ani pse kohëve të fundit disi është larguar nga skena, ajo prapë më pamjen dhe ndryshimet që ka bërë ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ndërhyrjet që ka bërë në fytyrën e saj vërehen ashiqare, sa që ajo sot po duket tjetër person, shpesh komentuesit e saj e kanë krahasuar edh me fytyrën e Taynas./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *