Shyhretja lajmërohet nga pushimet, ia huq me veshjen e saj

Shyhrete Behlui, është njëra nga artistet më të dashura, ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, Shyhretja vazhdon të jetë shumë e kërkuar si nëpër ahengje, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme.

E para fillimit të sezonës, ajo ka vendosur që të shkojë në pushime, për të qenë sa më e freskët për verën e gjatë që e pret.


Ajo ka shkuar në Turqi, ku për audiencën e saj besnike ka ndarë një imazh, por, ajo çka bie në sy është veshja e saj e cila nuk përputhet me vendi ku është.

Në vendin turistik, ajo është shfaqur me taka dhe fustan të papërshtatshëm./ORAinfo/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *