Tronidtet rrjeti, “Bora me Atdheun ka pasur kimi që në fillimet e tyre?”

Një video e cila po qarkullon në rrjetin social Tiktok, thuhet se Bora Zemani dhe Atdheu kanë pasur kimi që në fillim të emisionit Përputhën.

Pas përfundimit të sezonit ku kishte marrë pjesë Atdheu, ky i fundit u paraqit në shumë intervista duke lënë të kuptohet se kishte pëlqime për Bora Zemani, shkruan InfoKosova.


Madje shumë media than se Atdheu ishte berë “mollë sherri” në lidhjen e Borës me Donaldin, e që i sjelli deri të ndarja.

Se a ka pasur ndonjë kimi, vlerësoni ju në videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *