Alvisa Qarri ironizon me skandalin “Dubai Porta Potty”, ja çfarë thotë

“Dubai Porta Potty” ka arritur që të bëhet top lajme i mediave.

Kjo pasi në video shihe vajza që morën vëmendje të botës.


Madje në një video që ka qarkulluar shihet një vajzë duke mbajtur gojën hapur teksa një sheik kryen jashtëqitjen mbi gojën e saj dhe më pas ajo e lëpinë në këmbim të një shume të majme parash.

Për këtë ka ironizuar edhe ish-konkurrentja e Përputhen, në një postim në Instagram.

Ajo shprehet se dëshironte të shkonte në Dubai për një xhiro për të përfituar nga ofertat, por “me çfarë ka dëgjuar” ka vendosur të mos shkojë.

“Kohët e fundit biletat për të shkuar në Dubai kanë qenë shumë të lira.

Po mendoja që të përfitoja nga ofertat, të shkoja edhe unë një xhiro por me çfarë kam dëgjuar kohët e fundit nuk po shkoj më mirë fare.”-shprehet Alvisa në një video në Tik-Tok.

Ndryshe, Alvisa ka dalë çifte me Bashkimin nga emisioni, por që më pas janë ndarë.

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *